PZN Środowiskowy Dom Samopomocy
„Tezeusz”

„Carpe Diem”, czyli XIV uczta muzyczna

„Carpe Diem”, czyli XIV uczta muzyczna

Opublikowano: 07-06-2019

Upalny początek czerwca, słoneczny dzień, wiele radości, śpiew i muzyka.
Tak można by opisać każdą imprezę muzyczną, która miała miejsce w słoneczny, czerwcowy dzień. Jednak Festyn Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Warmińsko-Mazurskiego nigdy nie jest standardowy – zawsze jest wydarzeniem: muzycznym, kulturalnym, społecznym, integrującym.
W tym roku odbył się już czternasty, pod hasłem „Chwytaj Dzień”, który stanowił okazję do uczczenia 10 rocznicy rozpoczęcia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy „Ariadna”. Wystąpiły śds z całego województwa warmińsko-mazurskiego (łącznie 20 placówek i grup).

Patronat nad Festynem objęli Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz TVP3 Olsztyn. Zaproszeni i przybyli licznie goście, w tym przedstawiciele władz samorządowych,  zaszczycili nas swoimi gratulacjami i podziękowaniami za dotychczasową działalność, składając je na ręce kierowników wszystkich trzech środowiskowych domów samopomocy: „Ariadny”, „Tezeusza” i „Dedala”.

Nasz Dom, „Tezeusz” – starszy brat „Ariadny” w przyszłym roku też będzie obchodził swoją okrągłą rocznicę istnienia – dwudziestą. Do zobaczenia.