PZN Środowiskowy Dom Samopomocy
„Tezeusz”

Wigilia

Wigilia

Opublikowano: 21-12-2017

W dniu 19.12.2017 r. w naszym Domu odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne dla uczestników i kadry terapeutycznej. W tym pięknym wydarzeniu towarzyszył nam ksiądz Leszek Kuriata z Parafii Świętego Jana Ewangelisty w Bartągu oraz przedstawiciele Urzędu Miasta w Olsztynie Wydziału Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych pani  Sylwia Rembiszewska – Piątek oraz pani Natalia Chaleńska.

Spotkanie wigilijne dzieliliśmy z zaprzyjaźnionym Środowiskowym Domem Samopomocy „Ariadna”. Pośród wielu pysznych potraw i pięknie udekorowanych stołów dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie zdrowia, pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności
w nadchodzącym Nowym Roku.  Występy uczestników zarówno „Ariadny” jak i „Tezeusza”oraz wspólne śpiewanie kolęd dodatkowo ocieplało serca uczestników i atmosferę spotkania.

Życzenia te składamy również wszystkim naszym Przyjaciołom z innych środowiskowych domów samopomocy oraz wszystkim osobom i instytucjom, które udzielają nam pomocy i wsparcia.