PZN Środowiskowy Dom Samopomocy
„Tezeusz”

O nas

W placówce prowadzone są zajęcia wspierająco-aktywizujące. Są to m.in.: trening funkcjonowania w codziennym życiu, trening umiejętności interpersonalnych i rozwiązywania problemów, trening umiejętności  spędzania czasu wolnego, poradnictwo psychologiczne, pomoc w załatwieniu spraw urzędowych, pomoc w dostępie do niezbędnych świadczeń zdrowotnych, niezbędną opiekę, terapię ruchową.

Pracownie i zajęcia Środowiskowego Domu Samopomocy „Tezeusz” to obecnie:

 1. Pracownia kulinarna
 2. Pracownia komputerowa
 3. Pracownia plastyczna
 4. Pracownia muzykoterapii
 5. Pracownia czynności dnia codziennego
 6. Pracownia terapii ruchowej
 7. Zajęcia biblioterapii i multimedialne
 8. Zajęcia ludoterapii
 9. Praca z psychologiem
 10. Praca z pedagogiem
 11. Praca socjalna

Najnowsze Aktualności

Rozrywkowe turlanie

2019-03-13

Kto powiedział, że przedwiośnie musi być ponure i nudne? Wyszliśmy z założenia, że nie musi i wyszliśmy…na kręgielnię. Radość turlania, bóle dnia następnego, ale jak zwykle warto było – widoku tych uśmiechów nic nie zastąpi.

Święto Pań

2019-03-08

Do wszystkich Pań, kobiet, dziewcząt – zamiast życzeń, My panowie, mężczyźni, chłopcy, mamy prośbę! Macie najłatwiejsze na świecie zadanie…. Po prostu bądźcie…z nami…przy nas…BĄDŹCIE. A my Was będziemy kochali! Dzień okraszony był występami artystycznymi: Wystąpił Zespół Pieśni i Tańca…,ale nada się i do Różańca, „Siedmiu Wspaniałych”, którzy wystąpili z brawurową interpretacją utworu „Bo z dziewczynami…” Po występie […]